בול מסטיף

מחפשים מאלף כלבים?
השאירו הודעה באתר

תוכן עניינים

בול מסטיף הם סוג של מסטיף שמקורו באנגליה במאה ה-19. הם גזע גדול ושרירי של כלבים עם ראש ייחודי בצורת ריבוע ולוע קצר. מסטיף שוורים גדלו במקור כדי להיות בני לוויה ללוחמי שוורים וכדי להגן על בעלי חיים מפני טורפים. הם ידועים באומץ ובכוח שלהם, כמו גם בנאמנותם ובחיבה שלהם כלפי בני אדם.

בול מסטיף

בול מסטיף הוא גזע כלבים שקיים כבר מאות שנים. הכלב הגדול, העוצמתי והמפחיד הזה שימש ככלב שמירה וחיית עבודה. בולמאסטיפים ידועים באופיים הידידותי, בנאמנותם ובאינסטינקטים המגנים שלהם. הם גם אחד הגזעים הבודדים שניתן גם לשבור בית וגם לאלף להיות כלבי שמירה. הבול מסטיף הוא כלב גדול וחזק מסוג מולוסר. הבול מסטיף הוא כלב בינוני, בנוי בצורה מוצקה, קצר שיער עם ראש רחב וחזה עמוק. בול מסטיף הם כלבים חזקים המהווים בני לוויה נהדרים למשפחה. לא תמיד קל לטפל בהם מכיוון שהם מאוד עקשנים ובעלי אנרגיה רבה. מסטיף שוורים גודלו במקור באנגליה לפיתיון שוורים וציד דובים. הם שימשו להילחם בבעלי חיים אחרים וגם בשוורים כדי להראות להם מי הבוס.

מסטיפים הם סוג של כלב גדול וארוך שיער. בולדוגים הם סוג של כלבים שגודלו עם המראה ויכולת העבודה של מסטיף. מסטיפים הם כלבים גדולים וארוכי שיער שגודלו במשך מאות שנים. הם שימשו ככלבי שמירה וכבני לוויה לבני מלוכה ברחבי העולם. בולדוג נוצרו על ידי גידול מסטיף עם כלבים קטנים יותר כמו טרייר ופאג. לא רק שהם נראים זה לזה, אלא שהם גם חולקים תכונות דומות כמו להיות אינטליגנטיים, נאמנים ומגוננים על הטריטוריה שלהם. כלב השור המסטיף הוא גזע של כלבים גדולים וקצרי שיער בעלי מבנה גוף רחב ושרירי. כלב השוורים מסטיף הוא לא סתם עוד גזע של כלבים. זהו אחד הגזעים העתיקים ביותר בעולם שקיים כבר מאות שנים. מסטיפים ידועים בכוחם ובנאמנותם לבני משפחתם ולבעליהם. יש להם גם מוניטין של עדינות עם ילדים ובעלי חיים אחרים. מסטיפים הם כלבים גדולים וחזקים עם היסטוריה של שמירה ורעיית צאן. הבולדוג הוא הכלאה של המסטיף והטרייר. הבולדוג המתועד הראשון היה בשנת 1814, כאשר אחד מהם הוצג בתערוכה חקלאית בברמינגהם, אנגליה

מידותיו של בול מסטיף

שור מסטיף הוא סוג של כלב בעל צורת גוף דומה לזו של בולדוג. מסטיפים הם כלבים גדולים ומשמשים לרוב ככלבי שמירה. הם גם ידועים באינטליגנציה ובנאמנות שלהם. למסטיף גובה של 60-70 ס"מ, כאשר הגובה משתנה בהתאם למין, משקל וסוג המסטיף. המשקל יכול לנוע בין 20 ל-100 ק"ג. הממדים של שור מסטיף הם נושא שאינו פופולרי במיוחד בקרב אנשים. זאת בשל העובדה שהנושא הזה קיים די הרבה זמן ולא הייתה התקדמות רבה בלימודו.

אהבתם? שתפו מאמר זה!