לברדודל

מחפשים מאלף כלבים?
השאירו הודעה באתר

תוכן עניינים

לברדודלים הם הכלאה בין לברדור רטריבר לפודל סטנדרטי. הם כלבים ידידותיים ואינטליגנטיים המהווים חיות מחמד משפחתיות מצוינות.

לברדודלים הם הכלאה בין גולדן רטריבר ללברדור. הם ידועים באינטליגנציה, בנאמנות ובידידות שלהם. הלברדודלים הופכים פופולריים יותר ככל שאנשים מחפשים כלבים חכמים יותר שניתן לאלף אותם גם לעשות טריקים. הלברדודל הוא הכלאה בין שני גזעים שונים של כלבים שגודלו כדי לקבל את התכונות הטובות ביותר מכל גזע. לדוגמה, הלברדודל גדל עם אינטליגנציה של רטריברים ואנרגיה של מעבדות כדי להפוך אותם לבעלי חיים טובים. הלברדודלים הם זן של לברדור רטריבר והפודל. הם גזע פופולרי להיות בבעלות אנשים שאוהבים להחזיק כלבים מבלי לוותר על המאפיינים של אף אחד מהכלבים. לברדודלס הם כלבים חמודים מאוד, מלאי חיבה ואינטליגנטיים המהווים חיות מחמד מצוינות לילדים, מבוגרים או כל מי שמחפש כלב שניתן לאלף בקלות.

כלב לברדודל

הלברדודלים הם הכלאה של הלברדור רטריבר והפודל הסטנדרטי. יש להם מראה שהוא איפשהו בין שני הגזעים האלה. הלברדודלים ידועים גם באינטליגנציה שלהם, מה שהופך אותם לאטרקטיביים עבור אנשים רבים שרוצים לקבל כלב קל לאילוף ובעל אישיות נהדרת. לברדודלים אינם היפואלרגניים, כך שהם עשויים שלא להתאים לאנשים עם אלרגיות. הלברדודלים דורשים טיפוח וצחצוח קבועים כי הם משילים הרבה. כמו כל הכלבים, צריך לקחת אותם לטיולים באופן קבוע. לברדודלים הם הכלאה בין לברדור רטריבר לפודל. הם קיימים בערך 100 שנה. לברדודלים פופולריים מאוד כחיות מחמד ומשמשים לרוב ככלבי נחייה לאנשים עם בעיות ראייה.

הלברדודלים הם הכלאה בין לברדור רטריבר לפודל. לברדודלים קיימים כבר כמה שנים, אך רק לאחרונה נרשמה עלייה בפופולריות. הלברדודלים ידועים באינטליגנציה, בנאמנות ובידידות שלהם. הם שותפים נהדרים שיכולים להסתגל לכל מצב ביתי. נמצא כי הלברדודלים טובים גם עם ילדים, קשישים ובעלי חיים אחרים. הם גם סובלניים מאוד לאקלים וסביבות שונות כך שניתן לקחת אותם כמעט לכל מקום! לברדודלים הם זן של לברדור רטריבר ופודל סטנדרטי. הם נקראים בדרך כלל Labradoodles מכיוון שהם נוצרו בסוף שנות ה-80 על ידי מגדל באונטריו, קנדה. הלברדודלים ידועים באינטליגנציה, ברמות האנרגיה והנאמנות שלהם. הם גם מוכרים כבעלי בעיות בריאותיות מסוימות עקב ההרכב הגנטי של הגזע שעלול להוביל לבעיות עיניים, דיספלזיה של מפרק הירך ואפילפסיה.

קראו עוד: אילוף כלבים לילדים

בין לברדור רטריבר לפודל

לברדודל הוא כלב הכלאה שהוא תערובת של לברדור רטריבר והפודל הסטנדרטי. לברדודל מכונים לעתים קרובות "כלבי מעצבים" מכיוון שהם גדלים כך שיש להם תכונות משני הגזעים. לברדודלים אינם נחשבים לכלבים גזעיים, ולכן ייתכן שהם לא יוכלו להתחרות בתחרויות מסוימות. עם זאת, ישנן כמה תחרויות שבהן ניתן לאפשר ל-Labradoodles להיכנס. הלברדודלים הפכו פופולריים כחיות מחמד משפחתיות בגלל האינטליגנציה והאישיות הידידותית שלהם. לברדודלים הם הכלאה בין לברדור רטריבר לפודל. הלברדודלים ידועים באינטליגנציה, בנאמנות וביכולת הסתגלות שלהם. הלברדודלים אינם פופולריים כמו גזעים אחרים של כלבים כמו רועה גרמני או גולדן רטריבר. יש להם גם כמה בעיות בריאותיות. לרוב משתמשים בלברדודלים בטיפול כדי לעזור לילדים עם אוטיזם להתמודד עם מצבם.

אהבתם? שתפו מאמר זה!